Aktualności - Juwenalia

Wenus Show na Kortowiadzie 2012

2012-04-02 15:43:28 | Olsztyn

Miss Wenus Show to jedna z tradycji i największych atrakcji Kortowiady.  Co roku w kortowiadowy czwartek szesnaście odważnych, czarujących, seksownych, a przede wszystkim pięknych dziewczyn walczy o tytuł najpiękniejszej studentki UWM.  

Dziewczyny muszą udowodnić nie tylko, że są zjawiskowo piękne (bo takie są wszystkie studentki UWM!!!), ale również wykazać się ciekawą osobowością, kreatywnością, pomysłowością czy umiejętnością tańca. Kandydatki mają okazję zaprezentować się publiczności między innymi w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i wieczorowych. Wybory Miss Wenus to także okazja do rywalizacji pomiędzy wydziałami.

Każda kandydatka ze wsparciem swojego wydziału prezentuje przygotowywane z rozmachem scenki, które ocenia starannie dobierane Jury. Gra jest warta świeczki gdyż zwyciężczyni konkursu przez cały rok będzie dzierżyć tytuł najpiękniejszej studentki UWM. Zgodnie z tradycją tegoroczna Miss Wenus odbierze koronę z rąk zwyciężczyni Wenus Show 2011. Już wkrótce internauci będą mogli obejrzeć zdjęcia kandydatek i zagłosować na jedną z nich dzięki stronie http://kortowiada.pl. Jak co roku  zapowiadają się wielkie emocje. Zapraszamy więc 17 maja na Parking przed Centrum Konferencyjnym by zobaczyć najpiękniejsze studentki UWM!

ip

Słowa kluczowe: wybory miss 2012 olsztyn juwenalia studentki uwm

Wenus Show (16)

Urszula Jankowska Wydział Teologii
Paulina Pniewska Wydział Matematyki i Informatyki
Paulina Noceń Wydział Bioinżynierii Zwierząt
Patrycja Ileczko Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej
Natalia Szewczak Wydział Nauk Medycznych
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wenus Show
Wenus Show na Juwenaliach 2017 w Olsztynie: Zobacz zdjęcia! Olsztyn

Wybrano najpiękniejsze studentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

kortowiada
Kortowiada 2017 - program Olsztyn

Największe gwiazdy, najlepsze koncerty i moc atrakcji to kwintesencja Kortowiady - Najlepszych Juwenaliów w Polsce.

Polecamy
Olsztyńscy studenci świętują [ZDJĘCIA]
Olsztyńscy studenci świętują [ZDJĘCIA] Olsztyn

Studenci opanowali Olsztyn! W czwartek ulicami miasta przeszła barwna parada, a na Kortowie odbyły się pierwsze imprezy!

Ostatnio czytane
Olsztyńscy studenci świętują [ZDJĘCIA]
Olsztyńscy studenci świętują [ZDJĘCIA] Olsztyn

Studenci opanowali Olsztyn! W czwartek ulicami miasta przeszła barwna parada, a na Kortowie odbyły się pierwsze imprezy!

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!