BRANŻE
ID:234059

Sylwia Wojciechowska

Firma: Gabinet Zdrowia i Urody Wellness

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Olsztyn

Data publikacji: 2017-06-26

Branża: Inne

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

W związku z rozwojem Gabinetu Zdrowia i Urody Wellness w Olsztynie poszukujemy osób do współpracy w charakterze Trenera Zdrowego Odżywiania.
Praca na dodatkowo lub w pełnym wymiarze godzin.

Opis stanowiska:

Szukamy:

- osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem- nawet jeżeli nie mają doświadczenia w tego typu pracy.
- trenerów personalnych
- sportowców

Ramowe obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie klientów detalicznych i hurtowych
- prowadzenie indywidualnych konsultacji żywieniowych
- sprzedaż suplementów odżywczych
- obsługa klientów
- budowanie długoterminowych relacji z klientami
- budowanie bazy klientów
- uczestniczenie w aktywności fizycznej w klubie i warsztatach odżywiania

Oczekujemy:

Ramowe wymagania:
- min. średnie wykształcenie
- zainteresowania związane ze zdrowym odżywianiem, sportem
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura osobista
- umiejętność samoorganizacji pracy
- pracowitość

Oferujemy:

Oferujemy:
- możliwość zajęcia dodatkowego lub w pełnym wymiarze godzin
- elastyczny grafik
- warsztaty i szkolenia uzupełniające brakujące kompetencje
- wynagrodzenie prowizyjne
- możliwość otwarcia własnej placówki oraz budowania własnego zespołu trenerów
- jasną ścieżkę awansów oraz rozwoju zawodowego
- pracę w zgranym i miłym zespole

Rekrutacja będzie otwarta do momentu wyłonienia 2 kandydatów.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).