Sztuka
Świąteczny kiermasz "Kup sztukę pod choinkę!"

Świąteczny kiermasz "Kup sztukę pod choinkę!"

  • 2017-12-16, , godzina 11:00, do 2017-12-17
  • Galeria Sztuki Współczesnej Biuro Wystaw Artystycz, Olsztyn

Opis

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na świąteczny kiermasz „Kup sztukę pod choinkę!”, który odbędzie się w dniach 16-17 grudnia (sobota-niedziela) w godz. 11:00-18:00 w siedzibie galerii.

Tradycyjnie już BWA Galeria Sztuki organizuje mikołajkowy Kiermasz Sztuki, podczas którego mieszkańcy Olsztyna będą mieli możliwość zakupu oryginalnych artystycznych upominków w atrakcyjnych cenach. To ciekawa alternatywa dla klasycznych prezentów, ale i świetna okazja do rozpoczęcia przygody z kolekcjonowaniem sztuki.

Na Kiermaszu będzie można znaleźć rysunek, grafikę, fotografię, malarstwo, ceramikę, a także wyjątkową biżuterię artystyczną. Różnorodność artystycznych propozycji gwarantuje, że każdy odwiedzający Kiermasz "Kup Sztukę Pod Choinkę" znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych. W tegorocznej edycji kiermaszu będą do kupienia prace m.in. Edy Yukov, Tomasza Witkowskiego, Janusza Połoma, Julity Wiench, Adama Kurłowicza, Zahario, Marioli Żylińskiej-Jestadt, Barbary Lis-Romańczukowej, Miłosza Piotrowskiego, Iwony Bolińskiej-Walendzik i wielu innych.

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.