Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

WOŚP ponownie zagra w Olsztynie

2015-01-07 15:26:03 | Olsztyn

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie dotrze na Mazury. Orkiestra gorących serc 11 stycznia zagra w Olsztynie.

Tegoroczna akcja rozpocznie się od studenckiego finału, w ramach którego odbędą się występy i zbiórki w najważniejszych punktach olsztyńskiego Kortowa. Nie tylko studenci, ale również i uczniowie przygotowali coś specjalnego na ten wyjątkowy dzień. Szkoła Podstawowa nr 30 postanowiła zorganizować koncert pt. "Dzieci Dzieciom i Seniorom". W czasie występów najmłodsi pokażą na co ich stać. Jednym z ciekawszych wydarzeń, bezpośrednio związanych z logo Orkiestry jest szycie serduszek.

Także dla lubiących ruch Orkiestra przewidziała coś specjalnego. Każdy kto zechce będzie mógł wziąć udział we wspinaniu na ściance wspinaczkowej, a także uczestniczyć w zajęciach z podstaw nurkowania oraz przejechać w roli pilota z najlepszymi kierowcami Warmii i Mazur. Dla lubiących ruch przygotowano także specjalny bieg "Policz się z cukrzycą".

Również dla najmłodszych wiele niezwykłych atrakcji. W ramach akcji wszystkie dzieciaki będą mogły wziąć udział w przejeździe Elfem oraz szkoleniu "małego maszynisty". Uczniowie szkoły podstawowej przygotowali występy, zabawy, pokazy tańca oraz Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne. Podczas "Wielkiego Grania z Warmisiem" dzieci będą miały możliwość zobaczenia animacji. Najmłodsi ze SP nr 1 przygotowali również konkurs kawiarenka i sklepik "za datek". Także Aura Centrum Olsztyna szykuje atrakcje dla najmłodszych. Dzieci, które przybędą będą mogły wziąć udział w pokazach kuglarskich, animacjach oraz loterii fantopwej.

Olsztyński oddział WOŚPu zadbał również o tych, którzy troszczą sie o zdrowie. Osoby, którym troska o własne samopoczucie oraz kondycję jest bliska będą miały możliwość skorzystania z zabiegów i konsultacji radiestów, masażystów i fizjoterapeutów. Będa mogły również wziąć udział w pokazie akcji ratunkowej.

W niedzielę nie zabraknie tego co najlepsze dla miłośników sztuki w różnym wydaniu. Odbęda się koncerty grup Narvani, Trafik Junky, Po Godzinach oraz Hitano. Kinomaniacy będą mieli okazję zobaczyć pokaz filmów animowanych "Wstęga Warmińska", czyli "Tryptyk znad Łyny". Z występem na scenie zmierzą się również uczniowie Szkoły Muzycznej "Yamaha" i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.

JoM

Słowa kluczowe: wośp w Olsztynie, wośp olsztyn
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie
26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie [ZDJĘCIA]

Kraków tak, jak inne miasta przesłał światełko do nieba!

Polecamy
Juras zapowiada Finał
Juras zapowiada Finał

Już 11 stycznia XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na co zbieramy? Skąd zaczynamy? Posłuchaj Jurka Owsiaka.

Aukcje WOŚP
Aukcje WOŚP

XVII Finał wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem coraz bardziej gorąco robi się na aukcjach specjalnych WOŚP.

Ostatnio dodane
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!