logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Olsztyn

Jesteś tutaj:
 
Logo

Olsztyńskie Centrum Kształcenia
O firmie

Olsztyńskie Centrum Kształcenia powstało 1 lutego 2005 roku. Jego założycielem i właścicielem jest mgr inż. Jan Zdziarstek, egzaminator i instruktor nauki jazdy. Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kierowców, dbając przy tym o komfort, bezpieczeństwo i skuteczność kursów. Dowodem potwierdzającym znakomitą jakość i skuteczność naszych szkoleń jest wynik zdawalności za pierwszym razem na prawo jazdy, który w roku 2006 ogólnie wyniósł aż 88,9% z części teoretycznej oraz 63,7% z części praktycznej (w roku 2005 wyniósł 61,4%). Szczegółowe dane: Kategoria A - 79,3%; Kategoria B - 41,6%; Kategoria C – 76,8%; Kategoria C+E – 84,3%; Kategoria D – 92,4% (przypominamy, że wynik ten dotyczy wyłącznie pierwszego podejścia, źródło danych: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie, wynik za 2006r.). Powyższe fakty potwierdzają nieustanne doskonalenie i podnoszenie jakości w myśl naszego motta "Stawiamy na komfort i jakość szkolenia".

Hasło to tyczy się także wózków jezdniowych. W trosce o komfort naszych kursantów i podniesienie prestiżu szkolenia, zakupiliśmy swój własny, nowy wózek jezdniowy marki Jungheinrich TFG 316 zasiany gazem. Nasi kursanci uczą się więc na fabrycznie nowym, ekskluzywnym sprzęcie, w warunkach nie oferowanych nigdzie indziej.

Od 1. stycznia 2006 roku patronat nad nami objął Instytut Transportu Samochodowego. Od czerwca rozpoczęliśmy współpracę z Polską Izbą Gospodarczą Ośrodka Szkolenia Kierowców. Bardzo ważna dla naszej firmy jest data 22 września 2006 r, gdyż to właśnie od tego dnia przynależymy do stowarzyszenia Business Centre Club. Dnia 13 grudnia 2006 roku została nam przyznana akredytacja na prowadzenie szkoleń dla kandydatów na kierowców w zakresie kategorii: A, B, B+E, C, C+E oraz D. Przysłowiową kropką nad "i" jest odznaczenie naszego ośrodka Medalem Europejskim. Warto tu dodać, że jesteśmy pierwszym i jedynym ośrodkiem szkolenia kierowców w woj. warmińsko-mazurskim, który może pochwalić się zdobyciem akredytacji, jak i członkostwem w Business Centre Club, a jako pierwszy ośrodek w całej Polsce otrzymaliśmy Medal Europejski.

Olsztyńskie Centrum Kształcenia oferuje:
- Najnowocześniejsze pomoce i materiały dydaktyczne, animacje i programy multimedialne zapewniają właściwy poziom nauczania i ułatwiają zrozumienie treści wykładów.
- Kursy dostosowane do potrzeb klientów
- Szkolenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów z odpowiednimi kompetencjami
- Stanowiska egzaminacyjne identyczne jak na egzaminie państwowym w WORD
- Plac przygotowany zgodnie z normami szkolenia
- Kursant może wybrać sobie instruktora, a nawet zmienić go na innego w trakcie trwania kursu
- Na jazdy można umówić się w godzinach 7.00 - 21.00.

Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się również działalnością społeczną. Powtarzając po H. Jackson Brown'ie: "Nigdy nie postanawiaj nic nie robić tylko dlatego, że możesz zrobić bardzo mało. Rób co możesz" uczestniczymy w życiu Olsztyna oraz działamy na rzecz rozwoju szkolnictwa.

To, że tak dużo osiągnęliśmy motywuje nas do dalszego działania i nadal będziemy podnosić jakość i rozszerzać ofertę świadczonych kursów. Chciałbym serdecznie Państwa zaprosić do korzystania z naszych usług, życząc zadowolenia ze współpracy i pełnej satysfakcji z jakości przez nas oferowanej.
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama