Aktualności - Juwenalia

Kortowiada 2020 - Kwiat Jabłoni kolejnym zespołem!

2020-02-11 10:03:31 | Olsztyn

Do Kortowiady pozostało 100 dni! Święto studentów rozpocznie się już za nieco ponad 3 miesiące, potrwa dokładnie od 20 do 24 maja 2020 roku. Organizatorzy z tej okazji zdradzili, kto dołączy do ogłoszonych już artystów, który zagrają na scenie głównej, czyli do Darii Zawiałow, Wilków, duetu Karaś/Rogucki, zespołu Hook, Łydki Grubasa, Mroza i BARANOVSKIEGO!

Informacja o Kwiecie Jabłoni na Kortowiadzie 2020Kwiat Jabłoni na Main Stage UWM 2020

Na Main Stage UWM podczas tegorocznej edycji Kortowiady pojawi się także zespół, który pomimo krótkiego stażu na scenie ma już naprawdę wielu fanów – Kwiat Jabłoni. To duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę oraz śpiew z brzmieniami elektronicznymi. W całym ich repertuarze dominują niewątpliwie polskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej. Na głównej scenie Kortowiady ulokowanej naprzeciwko biblioteki UWM zespół wystąpi w piątek 22 maja 2020 roku.

KortoFest 2020

Ruszyły dziś także zapisy na KortoFest (http://kortowiada.pl/kortofest/), zgłoszenia można przesyłać do północy 19 kwietnia 2020 roku. Opublikowano również wzory koszulek wydziałowych, jakie wygrały na poszczególnych wydziałach – można je znaleźć na facebookowym profilu Kortowiady (https://www.facebook.com/kortowiadafestiwal/).

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej, profilu facebookowego oraz konta na Instagramie – już wkrótce nowe ogłoszenia! https://kortowiada.pl/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Main Stage UWM, Koncerty, Olsztyn, 2020, Juwenalia, Kortowiada, Program, Artyści, Kto zagra
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kortowiada 2020 - koszulka już w sprzedaży! Olsztyn

Koszulka Kortowiada 2020 nie tylko wygląda świetnie, ale też będzie uprawniać do zniżki na bilety na wydarzenia towarzyszące.

Kortowiada 2020 - Kwiat Jabłoni kolejnym zespołem! Olsztyn

Potwierdzono kolejny zespół na Main Stage UWM i rozpoczęto zapisy na KortoFest 2020.

sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

Polecamy
Bój Wydziałów: Zobacz wyniki
Bój Wydziałów: Zobacz wyniki Olsztyn

Zobacz wyniki Boju Wydziałów podczas tegorocznej Kortowiady. Zwyciężył Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Gratulacje.

Maryla Rodowicz zagra na Kortowiadzie
Maryla Rodowicz zagra na Kortowiadzie Olsztyn

Kolejni artyści dołączyli do line-upu Kortowiady. Cała trójka będzie gościć na olsztyńskich juwenaliach po raz pierwszy.

Ostatnio dodane
Kortowiada 2020 - koszulka już w sprzedaży! Olsztyn

Koszulka Kortowiada 2020 nie tylko wygląda świetnie, ale też będzie uprawniać do zniżki na bilety na wydarzenia towarzyszące.

Kortowiada 2020 - Kwiat Jabłoni kolejnym zespołem! Olsztyn

Potwierdzono kolejny zespół na Main Stage UWM i rozpoczęto zapisy na KortoFest 2020.