Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zajęcia studentek z kierunku higienistka stomatologiczna

Kiedy2015-04-28

Uczennice z kierunku higienistka stomatologiczna II rok w Olsztynie podczas ostatnich zajęć praktycznych ćwiczyły wykonywanie profilaktyczno-leczniczych zabiegów w stomatologii, takich jak piaskowanie, lakierowanie, lakowanie.

Fot: Materiały Organizatora



Zdjecie nr 1208901
Zdjecie nr 1208902
Zdjecie nr 1208903
Zdjecie nr 1208904
Zdjecie nr 1208905
Zdjecie nr 1208906
Zdjecie nr 1208907
Zdjecie nr 1208908

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama