Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Namiot Disco Polo

Kiedy2017-05-18
GdzieNamiot przy Plaży Kortowskiej
Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Namiot Disco Polo

W tym roku Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM przygotowała dla Was niesamowitą imprezę. Mowa tutaj o czwartkowym Kortowiadowym Namiocie Disco Polo, który od kilku lat cieszy się niezwykłą popularnością. Disco Polo to muzyka, przy której każdy dobrze się bawi (a ponoć nikt tego nie słucha!).  Na scenie zobaczymy najlepszych wykonawców polskiej sceny disco.

Można do nich zaliczyć zespół, który nie dawno zadebiutował hitem „Perfekcyjna” oraz „Moja Ex” - mowa o POWER BOY. Z kolei zespół CLIVER znany jest z takich przebojów jak ,,Zaufaj Mi”, „Daj mi buzi mała” czy też „Ile mam czekać”.  Kolejnyąekipą o oryginalnym stylu  jest zespół LOVERBOY, znany z utworów: „Zróbmy sobie fotę”, „Grzejesz mnie” czy też „Smakowita” .

Ich utwory znają już chyba wszyscy. Mowa o formacji DEFIS.  Mają na koncie takie przeboje jak: „Wciąż o Tobie mam sny", „To złamane serce", „Niespotykany kolor" czy „Jeden gest”. Na największych juwenaliach w Polsce nie może zabraknąć zespołu PLAYBOYS. Grupa wydała mnóstwo singli, z których najsławniejsze to: „Lejde", „Tylko Ty" oraz „Zwariowałem”.

Fot: Zdjęcie wykonane przez Media Team Kortowiady 2017



Zdjecie nr 1367166
Zdjecie nr 1367167
Zdjecie nr 1367168
Zdjecie nr 1367169
Zdjecie nr 1367170
Zdjecie nr 1367171
Zdjecie nr 1367172
Zdjecie nr 1367173
Zdjecie nr 1367174
Zdjecie nr 1367175
Zdjecie nr 1367176
Zdjecie nr 1367177
Zdjecie nr 1367178
Zdjecie nr 1367179
Zdjecie nr 1367180
Zdjecie nr 1367181
Zdjecie nr 1367182
Zdjecie nr 1367183
Zdjecie nr 1367184
Zdjecie nr 1367185

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama