Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Turniej Gier

Kiedy2017-05-19
Do kiedy2017-05-20
Gdziena Wydziale Matematyki i Informatyki, ul. Słoneczna 54
Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Turniej Gier

Podczas tegorocznej Kortowiady wszyscy spragnieni rywalizacji gracze będą mieli okazję sprawdzić się podczas rozgrywek w:

  • Counter-Strike: Global Offensive
  • League of Legends

W turnieju mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie. Eliminacje (19.05) i finały (20.05) odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki, ul. Słoneczna 54 w Olsztynie.

Fot: Zdjęcie wykonane przez Media Team Kortowiady 2017



Zdjecie nr 1367250
Zdjecie nr 1367251
Zdjecie nr 1367252
Zdjecie nr 1367253
Zdjecie nr 1367254
Zdjecie nr 1367255
Zdjecie nr 1367256
Zdjecie nr 1367257
Zdjecie nr 1367258
Zdjecie nr 1367259
Zdjecie nr 1367260
Zdjecie nr 1367261
Zdjecie nr 1367262
Zdjecie nr 1367263
Zdjecie nr 1367264
Zdjecie nr 1367265

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacją Weź udział w konkursie i przetestuj serię Ziaja GdanSkin.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama