Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: STUNTERS BATTLE

Kiedy2017-05-20
Gdzie
Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: STUNTERS BATTLE

Zawodnicy na najwyższym światowym poziomie pokażą nam prawdziwą walkę z prawami fizyki: jazda na przednim/tylnym kole, drift oraz cały wachlarz akrobatyki... To tylko niektóre triki, którymi będą się starali podnieść Was z krzeseł oraz zdobyć uznanie światowej klasy sędziów, by walczyć o jedne z najwyższych w Europie nagród!

Nieważne, czy jesteś fanem motocykli i przyjdziesz oglądać swoich ulubionych zawodników, czy może pierwszy raz zobaczysz Stunt na żywo - profesjonalna oprawa nie pozwoli nikomu długo usiedzieć w miejscu. Nasi prowadzący zadbają tak o stronę merytoryczną tego co dzieję się na placu zawodów, jak i o najlepszą imprezę z nagrodami na trybunach!

STUNTERS BATTLE to także małe święto dwóch kółek, ponieważ oprócz zawodów podziwiać będziemy mogli:

  • Pokazy freestyle motocross (FMX) - backflipy, whlipy i inne karkołomne akrobacje w locie na dachu Galerii Warmińskiej to coś, czego Olsztyn jeszcze nie widział!
  • Pokazy BMX na rampie, w których udział będą brali światowej klasy zawodnicy oraz lokalni BMX-owcy.
  • Szkolenia na Pit Bike'ach (mini motocykle) dla najmłodszych, dzięki firmie MRF.

Gośćmi specjalnymi będzie Ekipa robiąca zamieszanie na scenie hip-hopowej już od 1998r. Chłopaki ogłoszą wyniki, a później zagrają koncert specjalnie dla Was!

Fot: Zdjęcie wykonane przez Media Team Kortowiady 2017



Zdjecie nr 1367360
Zdjecie nr 1367361
Zdjecie nr 1367362
Zdjecie nr 1367363
Zdjecie nr 1367364
Zdjecie nr 1367365
Zdjecie nr 1367366
Zdjecie nr 1367367

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama