Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Hatowiada

Kiedy2017-05-20
Gdzie
Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Hatowiada

Turnieje hatowe są bardzo popularną formą turnieju Ultimate Frisbee. Polegają na tym, że na turniej nie są rejestrowane zorganizowane drużyny/kluby, lecz gracze sami zgłaszają chęć uczestnictwa i przyjeżdżają na turniej indywidualnie.
Organizatorzy takiego turnieju tworzą drużyny spośród zgłoszonych zawodników w sposób losowy, z „kapelusza”, tuż przed rozpoczęciem turnieju (hat – z ang. kapelusz – stąd nazwa i forma turnieju).
Jednakże, aby poziom gry na turnieju hatowym był wyrównany, drużyny formułuje się najczęściej na podstawie informacji zebranej podczas rejestracji każdego uczestnika. Chodzi tu przede wszystkim o umiejętności, doświadczenie czy poziom sprawności każdego gracza, które krótko opisuje się podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.
W turniejach tego typu biorą udział gracze zarówno klasy światowej jak i początkujący, co daje każdemu możliwość podniesienia swoich umiejętności grając z najlepszymi w jednej drużynie. Dodatkowo, forma takiego turnieju sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, oraz szerzeniu najważniejszej idei Ultimate - ducha gry, tzw. „Spirit Of The Game”.

UWM / Klub Sportowy „Ultimate Frisbee Olsztyn” / Szczupaki Olsztyn / Partisans po raz trzeci zaprasza na swoje podwórko, do krainy hulającego bezrobocia, leśnych partyzantów i pruskich bab. Lasy i jeziora wkomponowane w tkankę miejską Olsztyna stwarzają nieograniczone możliwość rekreacji i spędzania czasu blisko natury. To tutaj co roku odbywają się największe Juwenalia w Polsce, w trakcie których przez Kortowo przewija się nawet 100 000 osób. Jak co roku w ramach Kortowiady, mamy możliwość promocji Ultimate . W sobotę rozpocznie się dwudniowy turniej w formule HAT, która stwarza warunki do integracji, zawierania nowych znajomości, dzielenia się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami. Na stadionie w centrum kampusu uniwersyteckiego rozgrywane będą mecze na dwóch trawiastych boiskach, do tego trybuny pełne kibiców, gorący doping i owacje na stojąco. Dużo zabawy, dużo uśmiechu, Spirit of the Game w najlepszym wydaniu. 

Nazwy drużyn nawiązujące do miejsko-wiejskiego folkloru, pozwolą Wam poznać to miasto od podszewki i zgłębić jego tajemnice.

Fot: Zdjęcie wykonane przez Media Team Kortowiady 2017



Zdjecie nr 1367330
Zdjecie nr 1367331
Zdjecie nr 1367332
Zdjecie nr 1367333
Zdjecie nr 1367334
Zdjecie nr 1367335
Zdjecie nr 1367336
Zdjecie nr 1367337
Zdjecie nr 1367338
Zdjecie nr 1367339
Zdjecie nr 1367340
Zdjecie nr 1367341
Zdjecie nr 1367342
Zdjecie nr 1367343
Zdjecie nr 1367344
Zdjecie nr 1367345
Zdjecie nr 1367346
Zdjecie nr 1367347
Zdjecie nr 1367348
Zdjecie nr 1367349
Zdjecie nr 1367350
Zdjecie nr 1367351
Zdjecie nr 1367352
Zdjecie nr 1367353
Zdjecie nr 1367354
Zdjecie nr 1367355
Zdjecie nr 1367356
Zdjecie nr 1367357
Zdjecie nr 1367358
Zdjecie nr 1367359

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama