Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Olsztyn Green Festival 2020

Kiedy2020-08-14 godzina 15:00
Za ile59 zł (Olsztyn Green Festival - piątek)
GdzieCRS Ukiel
Olsztyn Green Festival 2020

Olsztyn Green Festival powraca! Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 14-16 sierpnia 2020 na plaży miejskiej w Olsztynie, w malowniczej scenerii jeziora Ukiel. Olsztyn Green Festival bilety już w sprzedaży!

Olsztyn Green Festival 2020 artyści i line up

Na Olsztyn Green Festival 2020 zobaczymy najjaśniej świecące gwiazdy polskiej sceny muzycznej: 

Kolejne ogłoszenia wkrótce! Olsztyn Green Festiwal to koncerty czołówki szeroko pojętego alternatywnego popu, ale także przedstawicieli hip-hopu, muzyki elektro i jazzu.

Olsztyn Green Festival 2020 bilety

  • Karnety trzydniowe - 99zł
  • Bilety jednodniowe (piątek, sobota lub niedziela) - 59 zł
  • Bilety dla seniorów i dzieci do lat 12 za 1zł - pula biletów  ograniczona!

Olsztyn Green Festival 2020 informacje

To około dwudziestu gorących koncertów (na dwóch scenach) czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu. Po występach tradycyjnie można się spotkać z artystami, zrobić małe zakupy na stoiskach czy zjeść coś pysznego, bo zjadą topowe food trucki.

 

W ciągu dnia są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe. Nie brakuje kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane jest propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Olsztyn Green Festival to jeden z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w kraju.

 

Poziom muzyczny i organizacyjny doceniają także widzowie, którzy regularnie od kilku lat wykupują wszystkie karnety już na wiele dni przed tym wydarzeniem. Podczas ostatniej edycji na festiwalu bawiło się ponad 30 tysięcy ludzi.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama