Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

VIP Merchandise - Hollywood Vampires

Kiedy2020-08-18 godzina 22:02
Za ileBilet wstępu 1100.00 PLN
GdzieAmfiteatr w Dolinie Charlotty, Strzelinko 14, SŁupsk
VIP Merchandise  - Hollywood Vampires

HOLLYWOOD VAMPIRES to najsłynniejsza, amerykańska supergrupa rockowa tej dekady. Tworzą ją - legendarny wokalista Alice Cooper, słynny gitarzysta z grupy Aerosmith Joe Perry i jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood Johnny Depp.

Zespół powstał w 2015 r, a jego nazwa nawiązuje do rozrywkowego towarzystwa, w którym obracał się Alice Cooper w latach 70 do którego należeli min John Lennon i Ringo Starr z The Beatles czy Keith Moon z The Who.

Grupa Hollywood Vampires nagrała dwa bardzo dobrze przyjęte albumy - ,Hollywood Vampires' i ,Rise'.

ALICE COOPER to jedna z najważniejszych postaci światowego hard rocka, współtwórca heavy metalu i glam rocka, twórca shock rocka. Podczas niesamowitych koncertów, już na początku lat 70, używał na scenie gilotyny, szubienicy, krzesła elektrycznego, prawdziwego boa dusiciela i wielu litrów sztucznej krwi.

W swojej 50 letniej karierze, Alice Cooper wylansował kilka megaprzebojów - "I'm Eighteen", ,,Elected", ,,Hello Hooray", ,,No More Mr Nice Guy", ,,Only Women Bleed", ,,Poison" czy ,,Hey Stoopid".

Nagrał ponad 30 płyt, które rozeszły się w nakładzie ponad 50 milionów sztuk. Jego muzyka i pomysły były podziwiane przez takie sławy jak ekscentryczny malarz Salvador Dali, komik Groucho Marx czy aktorka Mea West. John Lydon, wokalista Sex Pistols otwarcie przyznaje, że Cooper to jego idol i że zna na pamięć wszystkie jego piosenki!!! Dave Mustain z Megadeth nazywa Coopera, który pomógł mu zwalczyć alkoholizm, swoim ojcem chrzestnym. Cooper jest wielkim fanem hokeja i jest znakomitym golfistą grającym często w turniejach semi pro. Słynie też z poczucia humoru i nigdy nie miesza się do polityki.

JOE PERRY to jeden z najbardziej znanych i cenionych rockowych gitarzystów na świecie. Jest współzałożycielem legendrnej grupy Aerosmith, która cieszy się niesłabnącą popularnością od chwili powstania w 1970 r. Razem z wokalistą Stevenem Tylerem, Joe Perry tworzy sceniczny duet porównywany do pary Jagger/Richards z The Rolling Stones. Aerosmith nagrał 20 płyt, ich sprzedaż osiągnęła ponad 150 milionów egzemplarzy. Klasyczne albumy Aerosmith to ,Rocks', ,Permanent Vacation', ,Pump' , ,Get A Grip' i ,Nine Lives'. Joe Perry nagrał 7 płyt solowych i wziął udział w wielu sesjach i projektach jako gość specjalny. Ostatnio Steven Tyler nagrywa solo, a Joe Perry udziela się w grupie Hollywood Vampires, ale grupa Aerosmith nadal istnieje. Grając z Hollywood Vampire Joe Perry także czasami śpiewa, jego głos słychać w 2 piosenkach na nowej płycie ,Rise'.

Joe posiada ponad 600 gitar i najczęsciej gra na Gibsonie. Ostry sos oparty na przepisie Joe jest serwowany przez sieć Hard Rock Cafe.

JOHNNY DEPP należy do grona najbardziej kasowych i najbardziej ekscentrycznych aktorów w Hollywood. Filmy z jego udziałem przyniosły światowy dochód przekraczający 14 miliardów dolarów!!! Jego najbardziej znane filmy to saga Piraci z Karaibów, Charlie i Fabryka Czekolady, Jeździec Bez Głowy, Neverland. Oprócz grania w wielkich, wysokobudżetowych produkcjach Depp pokazywał się w ambitnych filmach jak Pluton czy Truposz. Jego zainteresowanie muzyką sięga młodzieńczych lat i Depp często powtarzał, że zawsze chciał zrobić karierę jako gitarzysta, ale mu się to nie udało. Z czasem dopiął jednak swego i zadebiutował na płycie swojego przyjaciela Shane MacGowana w 1994 r, zagrał też na płycie Oasis w 1997 r i napisał też kilka piosenek na płyty owczesnej żony Vanessy Paradis . W 2012 r pojawił się na albumie Aerosmith i jego przyjażń z Joe Perrym zaowocowała założeniem zespołu Hollywood Vampires. Na nowej płycie ,Rise' Depp spiewa 2 piosenki, a jedna z nich jest słynny hit Davida Bowie ,Heroes'.

Hollywood Vampires prezentują się znakomicie na scenie i ich koncert to wspaniałe, rockowe party. Trzy mega gwiazdy na jednej scenie i znakomite wizualizacje dają niepowtarzalny show dla prawdziwie rockowej publiczności.

18 sierpnia 2020 roku Hollywood Vampires wystąpi na 14 edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek 22 listopada 2019 roku o godzinie 10:00

Zapraszamy !


Hollywood Vampires Ultimate Meet & Greet Package

Bilet wstępu w 1 sektorze

Możliwość wykonania zdjęcia z zespołem 

Meet & Greet z Joe Perry, Johnny Depp and Alice Cooper 

Autograf Hollywood Vampires 8x10

Ekskluzywne gadżety zespołu Hollywood Vampires

Pamiątkowy laminat Hollywood Vampire's Meet & Greet

*Pamiątkowe zdjęcie będzie wykonywane przez fotografa. Nie będzie możliwości samemu zrobienia zdjęcia oraz uzyskania autografu. Każdy uczestnik meet&reet otrzyma autograf o wymiarach 8x10

 

 

Hollywood Vampires VIP Merchandise Package 

Bilet wstępu z najwyższej kategorii cenowej

Pierwszeństwo w wejściu na teren amfiteatru (jeśli będzie taka możliwość)

Ekskluzywne gadżety zespołu

Pamiątkowy laminat Hollywood Vampire's Meet & GreetChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama