Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pol'and'Rock Festival 2020

Kiedy2020-07-31
GdzieWarszawa
Pol'and'Rock Festival 2020

26. edycja wydarzenia, która odbywa się w terminie 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku, przybrała formę Najpiękniejszej Domówki Świata - festiwalu online, w czasie którego publiczności prezentuje się kilkudziesięciu wykonawców, a w ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbywają się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Dotychczas, wśród ogłoszonych zespołów znalazły się Happysad, Romantycy Lekkich Obyczajów, Majka Jeżowska, Kwiat Jabłoni, Raz Dwa Trzy, oraz Piotr Bukartyk. Gośćmi ASP będą bracia Sekielscy, Ewa Ewart, Janusz Gajos i Andrzej Mleczko. 

ip



Zdjecie nr 1532520
Zdjecie nr 1532521
Zdjecie nr 1532522
Zdjecie nr 1532523
Zdjecie nr 1532524
Zdjecie nr 1532525
Zdjecie nr 1532526
Zdjecie nr 1532527
Zdjecie nr 1532528
Zdjecie nr 1532529
Zdjecie nr 1532530
Zdjecie nr 1532531
Zdjecie nr 1532532
Zdjecie nr 1532533
Zdjecie nr 1532534
Zdjecie nr 1532535
Zdjecie nr 1532536
Zdjecie nr 1532537
Zdjecie nr 1532538
Zdjecie nr 1532539
Zdjecie nr 1532540
Zdjecie nr 1532541
Zdjecie nr 1532542
Zdjecie nr 1532543

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama