Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kino Kobiet w Heliosie: Włoskie wakacje

Kiedy2020-08-26
Gdzielista kin na: www.helios.pl
Kino Kobiet w Heliosie: Włoskie wakacje

Czy to prawda, że w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa? To się okaże w środę, 26 sierpnia! Tego dnia bowiem odbędą się seanse Kina Kobiet ze znakomitą komedią „Włoskie wakacje”. Na wszystkie panie czeka moc filmowych wrażeń oraz liczne konkursy, a w ich tle - urzekające pejzaże i wyjątkowa historia z Liamem Neesonem w roli głównej... Czas na Kino Kobiet w gorącym, wakacyjnym wydaniu!

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa we Włoszech. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę i wrócić do swojego londyńskiego życia.

Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa…

Kino Kobiet – jak zawsze poza wyjątkowym filmem – obfitować będzie również w konkursy. Motywem sierpniowych seansów będzie LATO! W kinach Helios królować będą wakacyjne stroje oraz plażowe kreacje. Słomiane kapelusze, kolorowe pareo i okulary przeciwsłoneczne wypełnią całe sale.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama