Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jean-Michel Jarre

Kiedy2020-12-31
GdzieOn-Line
Jean-Michel Jarre

Koncert sylwestrowy w wirtualnej paryskiej katedrze Notre-Dame. 

Niespełna 3 dni dzieli nas od wydarzenia, które wprowadzi świat w Nowy Rok. We współpracy z miastem Paryż i pod patronatem UNESCO, pionier muzyki elektronicznej Jean-Michel Jarre  wraz z francuskim start-upem VRrOOm przygotował spektakularny koncert osadzony w wirtualnej katedrze Notre-Dame de Paris. Wyjątkowe wizualizacje stworzone przez Jarre'a w wirtualnym świecie rozbłysną w sercu Paryża unikalną laserową scenografią 3D.
 
„Welcome to the Other Side” to jednorazowy, ekskluzywny, ogólnoświatowy, bezpłatny i otwarty dla wszystkich koncert, którego ambicją, poza świętowaniem w futurystyczny sposób Nowego Roku jest przesłanie nadziei na zakończenie mrocznych czasów, które przezywaliśmy w tym roku. Wydarzenie to jest wirtualnym zaproszeniem do Paryża, Miasta Światła, tętniącej życiem metropolii oraz siedziby najsłynniejszej na świecie katedry, która zajmuje wyjątkowe miejsce w zbiorowej świadomości oraz  jest symbolem siły i światowego dziedzictwa, które nas łączy.
 
Wirtualna rzeczywistość, w której odbędzie się koncert daje możliwość wspólnej zabawy niezależnie od tego, gdzie przebywamy i czy jesteśmy odizolowani społecznie lub geograficznie.
Transmisja koncertu na żywo 31 grudnia to nowatorskie dzieło, które niesie przesłanie:  Witaj w innej rzeczywistości, witaj w Nowym Roku, witaj na globalnej imprezie - a wszystko to w wybranym przez Ciebie wymiarze:
  • Społecznościowa platforma VRchat, dostępna na komputerach PC lub w wirtualnej rzeczywistości dla fanów wyposażonych w zestawy VR.
  • Transmisja na żywo na platformach Artysty i innych platformach społecznościowych za pośrednictwem dowolnego komputera PC lub Mac, smartfona lub tabletu.
  • Transmisja audio na żywo we francuskim radiu publicznym, France Inter.
  • Telewizyjna transmisja na żywo we francuskim kanale informacyjnym BFM Paris.
Jean-Michel Jarre zagra na żywo ze studia położonego w pobliżu Notre-Dame w Paryżu, podczas gdy jego awatar będzie grał w wirtualnej katedrze. 45-minutowy koncert składał się będzie z utworów z nominowanego do nagrody Grammy albumu Electronica, a także z nowych wersji klasyków JMJ, Oxygène i Equinoxe.
 
Start 31 grudnia 2020 godzina 23:25

YouTube
/jeanmicheljarre
Facebook /jeanmicheljarre
VRChat  hello.vrchat.com
VRrOOm /vrroom.buzz
Miasto Paryż paris.fr
UNESCO unesco.org
 
ip
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama