Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zbyszek Adamek & Lucas Flint

Kiedy2023-05-21 godzina 19:00
Gdzie„Galeria Sowa”
Zbyszek Adamek & Lucas Flint

Krakowsko-łódzki duet muzyczny najbardziej znany z przeboju „Maj”, wyrusza w trasę koncertową „The Best Of”, podczas której w maju i czerwcu odwiedzi w sumie 11 miejscowości w całej Polsce. 

Zbyszek Adamek & Lucas Flint to artyści tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki. Panowie dali poznać się szerszej publiczności za sprawą wydanego w grudniu 2021 roku singla pt. „Maj”, który w niecały rok od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował pierwsze miejsce playlisty Alternatywna Polska na Spotify.

W tym roku Zbyszek i Lucas ponownie łączą siły, by podczas wspólnej ogólnopolskiej trasy koncertowej zaprezentować publiczności swoją twórczość. Muzycy wystąpią wduecie, wstarannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem ich piosenkom oraz kameralnej formule występów.

Z początkiem kwietnia ruszyła przedsprzedaż internetowa biletów na koncerty. Z okazji trasy Zbyszek i Lucas wydają płytę „The Best Of”, na której znajdą się ich piosenki solowe, jak również wspólnie skomponowany i zaśpiewany przebój „Maj”. Płytę będzie można zakupić po każdym z koncertów.

Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie przegap koncertu Zbyszka i Lucasa w Twojej miejscowości

ip
Fot: materiały prasoweChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama