Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Transmisja z finałów e-sportowego reality show StarForge w League of Legends

Kiedy2023-05-07 godzina 19:00
Gdziena stronie www.multikino.pl
Transmisja z finałów e-sportowego reality show StarForge w League of Legends

Już 7 maja o 19.00 w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach będzie można zobaczyć na żywo finał e-sportowego reality show StarForge w League of Legends. Bilety na wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Już w niedzielę w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się transmisja na żywo z finałów e-sportowego reality show StarForge w League of Legends z polskim komentarzem. Widzowie będą mogli nie tylko oglądać transmisję, ale też wziąć udział w konkursach z nagrodami organizowanymi na scenie, sprawdzić się w League of Legends w pojedynkach z nagrodami i spotkać swoich ulubionych twórców internetowych.

Atrakcje, które będą czekały na uczestników:

  • transmisja z polskim komentarzem z finałów show; komentatorzy to znani polskim fanom League of Legends Magvayer, Czarny Piotruś i Bezi,
  • meet & greet z polskim twórcą gamingowym Lewusem, który jest polskim ambasadorem wydarzenia,
  • konkursy z gamingowymi nagrodami rzeczowymi na scenie (np. kalambury o tematyce gamingowej, quizy, konkurencje związane z grami),
  • strefa gamingowa, każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w League of Legends; najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe i zmierzą się z Lewusem w finale transmitowanym na scenie.

Nagrody:
A. gwarantowane (otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia):

  • pakiet startowy StarForge (niespodzianka),
  • kod na cyfrową zawartość do odblokowania w grze (skrzynia i klucz Hextech).

B. do wygrania w konkursach na scenie i podczas turnieju ARAM:

  • słuchawki gamingowe,
  • bluzy i koszulki StarForge,
  • Riot Points.

O StarForge:

StarForge interaktywne reality show, w którym gwiazdy League of Legends mierzą się w szeregu konkurencji testujących ich skillsy w grze i poza nią. Następnym championem StarForge okaże się drużyna, która wypadnie najlepiej w szeregu konkurencji testujących ich limity, charyzmę i zdolność adaptacji.
O League of Legends:

Gra multiplayer, w której w każdej potyczce gracze wcielają się w jedną z ponad 140 postaci i mierzą się w dwóch pięcioosobowych drużynach na mapie Summoner’s Rift. Sukces w League of Legends to wypadkowa umiejętności indywidualnych oraz strategii i zgrania drużynowego, które jest nieodłącznym elementem gry. Fenomen LoL'a to nie tylko rozrywka dla każdego z niskim progiem wejścia, ale też sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie (najlepsze e-sportowe rozgrywki oglądają miliony osób na całym świecie).Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama