Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Havana Clip Mix

Kiedykażdy piątek godzina 21:00
GdzieQotłownia Stara Club
ul. Stare Miasto 7
Olsztyn
Havana Clip Mix

 

Nareszcie piątek:) - czas imprez oraz niedzielnego lenistwa!! Po całotygodniowej harówce, codziennych spięciach z upierdliwym szefem/promotorem, walką z niedziałającym kserem na studiach oraz gonitwą o awans z nieznośnym współpracownikiem, któremu od przerostu ego poprzewracało się w głowie, zasługujecie na odpoczynek :)
Tak więc zapomnijcie już o obowiązkach służbowych oraz wszelkich nieprzyjemnościach tygodnia, teraz czas na relaks przy szklaneczce Waszego ulubionego alkoholu oraz zabawie przy najlepszych kawałkach z gatunku pop, disco, rock.
W każdy piątek w Qotłowni Starej Club świętujemy rozpoczęcie weekendu cykliczną imprezą Havana Clip Mix. Za klubową konsoletą stanie DJ Matson, zaskakujący różnorakimi kombinacjami stylów z gatunku pop, disco oraz rock. Czyli wszystko to co gwarantuje najlepsze wibracje do piątkowej zabawy:)
Jak wiecie już od roku w każdy piątek macie także okazje jednoczesnego oglądania oraz słuchania swoich ulubionych kawałków, tym razem nie będzie inaczej. Kontynuujemy ten format imprez dodatkowo co jakiś czas dając Wam jedyną w swoim rodzaju możliwość klubowej zabawy w trójwymiarze :)
Start 21:00Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama