Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Okopowa Miasto:Olsztyn

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

kamil
2011-11-27
Plusy i minusy

Szukając jakiegoś ciekawego pubu trafiłem ze znajomym do Alchemii... Wystrój genialny, klimat fin de siecl'u i przełomu wieków wyczuwalny w każdym kącie - po prostu totalnie klimatyczne miejsce. Negatywnie zaskoczyła nas jednak obsługa w postaci pewnego Pana, który wyglądał i zachowywał się jakby to był jego pierwszy dzień pracy w tego typu miejscu. Chyba zdziwiło go, że przyszli jacyś ludzie napić się piwa... Później okazało się, że nie ma jak wydać reszty, przez co musieliśmy czekać na jego powrót 10 minut. W tym czasie przybył drugi Pan. Zerkając na plakaty na ścianach w stylu Alphonsa Muchy reklamujących absynt zapytałem go, czy ten trunek jest tu podawany. Niestety okazało się, ze biedak pierwszy raz słyszał na uszy te słowo i chyba obraził się, że pytam go o takie rzeczy. Miejsce byłoby naprawdę rewelacyjne, gdyby postawić tam kumającą obsługę, a nie dwóch jegomosci którzy prędzej wystraszą klientów niźli ich do siebie przyciągną.

 
aska
2011-07-09
Alchemia.. mia mia mia!!

szczerze? wolalabym nikomu o tym miejscu nie mowic, zeby miec je tylko dla siebie! przeulubione miejsce od pierwszych dni istnienia Alchemii!! po 5 latach pobytu w Stanach... wracam!!!!!!!!! do Alchemii!!!!! mam nadzieje, ze Milena i jej maz mnie pamietaja (na pewno tak:) ) impreza bedzie we wrzesniu!!! gdzie? w Alchemii!!!!

 
cornikus@wp.pl
2011-03-31
cornikus

Jak dla mnie super klub:) Mieszkałem ponad rok w Olsztynie i z dziewczyną zawsze tam właśnie szliśmy.W ubiegłe wakacje tez tam bywałem.zawsze w bundeswerce:) Oj brak mi tam wypadów.Mam nadzieję,że w tym roku też tam trafię:) Mogłyby być puszczane niektóre kawałki Comy jeszcze - taki koncert zyczeń;)

 
stała bywalka
2010-02-10
stała bywalka

Alchemia jest moim ulubionym lokalem, pod każdym względem, jak na piwo to tylko do Alchemii!!!

 
ryba
2009-06-22
obsługa

Alchemia jest jednym z moich ulubionych lokali w mieście, ale jeśli chodzi o obsługę- nie raz byliśmy traktowani jak petenci, nie klienci. Na szczescie ostatnimi czasy nie widać już tam panienki z wiecznie nadąchaną miną

 
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama