Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Targ Rybny 16
Miasto:Olsztyn

Klub Szparka
 

Opis lokalu

Szparka Disco Dance Music Club to miejsce, które powstało w miejscu gdzie znajdowały się wcześniej takie lokale jak Pestka Chillout Club, Pestka Made To Chill oraz Faberge Made To Chill.
Lokal dysponuje dużym barem, na którym w bardzo atrakcyjnych cenach można zamówić piwo, wiele drinków oraz różnorakie alkohole. Znajduje się tu dużo miejsc siedzących na bardzo wygodnych kanapach oraz w okresie wakacyjnym jest otwarty ogródek z basenem, grillem i wieloma innymi atrakcjami o których już niebawem.
Klub jest czynny od poniedziałku do soboty i w tym czasie odbywają się imprezy cykliczne. Niedziele natomiast zostały przeznaczone na wynajem klubu pod różnorakie imprezy prywatne.
W poniedziałki można spodziewać się przeglądu młodych dobrze rokujących djów, którym to właśnie my dajemy szansę.
Wtorek to dzień, w którym klubem władają szeroko pojęte czarne rytmy takie jak rap, hip-hop, dancehall, soul, funk podanych przez naszego rezydanta DJ'a RJ oraz naszych gości.
Środy to zastrzyk energii przygotowany specjalnie dla Was. Wódka z energetykiem w cenie 5PLN, a do tego muzyka pełna energii, porywająca do zabawy.
W czwartki dominować będzie polska muzyka przemieszana z retro i najnowszymi hitami.
Weekend natomiast rozpoczynamy w piątek od imprezy podczas, której będziecie mogli usłyszeć wszystkie szlagiery list przebojów, które nie pozostawią Was obojętnymi wobec parkietu. Tak się bawimy od 20 do 3 rano a wtedy zaczynamy legendarne afterparty, na którym dominuje muzyka klubowa a trwa on do 5-7 rano!
Sobota klimatycznie jest podobna do piątku jednak zawsze wizja muzyczna jest przedstawiona przez innego dj'a dzięki czemu te dwa dni tak podobne stają się zupełnie inne, oczywiście w soboty również możecie pojawić się na afterach!


 

Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.76 / 10 Wygląd:7.33
Muzyka:6.33
Klimat:6.62
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama