Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Eufouria Music Club

Adres:ul. Lelewela 4a Miasto:10-021 Olsztyn Tel:+48895210595
Godziny otwarcia:pon, wt, śr, czw od godz. 18 do 2 pt, sob od godz. 18 do 5 nd od godz. 18 do 24


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.53 / 10
Wygląd:8
Muzyka:5.6
Klimat:6

Imprezy cykliczne


Happy And Disco Hause
(dzisiaj)

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Alicja
2012-06-16
zdecydowanie NIE polecam

rozmawiając z menagerem wydawało mi się że mam do czynienia z uczciwym człowiekiem... NIC BARDZIEJ MYLNEGO! w momencie rezygnacji ze zorganizowania imprezy w Euforii okazało się że zapewnienia zwrotu zapłaconych pieniędzy są pustymi słowami.Menager po kilku dniach prób skontaktowania się z nim przestał odbierać telefon,porażka.Nawet pisma od rzecznika konsumentów nie odbierał... Tu nawet nie chodzi o to ,że kasa przepadła, dziwi mnie brak uczciwości,zwodzenie i tchórzostwo, którym pan menager doskonale się popisał.być może "przycinanie" ludzi na kasę jest jakimś sposobem na prowadzenie tego klubu... serdecznie współczuję takiego pracownika i ZDECYDOWANIE NIE POLECAM organizacji imprez w tym lokalu.

 
rockabilly
2012-05-06
hmm

jak dla mnie lipa troszeczkę. Brak dużych piw, małe piwa są drogie i wybór też kiepski (żywiec w tej chwili tylko i wyłącznie), muzyka taka sama jak w innych podrzędnych lokalach a la Impuls, zero pomysłu na lokal (nie wnosi on nic interesującego ani nowego). Co do obsługi do kelnerów nic nie mam, chociaż wole sama pójść do baru po trunek (nie lubię za bardzo jak ktoś co kilka minut do mnie podchodzi i zawraca głowę, wiem że kelnerzy muszą to robić bo taki mają obowiązek ale czy oni naprawdę są potrzebni w clubie?) ludzi młodych tam nie ma prawie wgl (chodzi mi o klientów-same japiszony) NIE POLECAM. a właścicielom doradzam żeby pojechali do naprawde fajnych klubów w Poznaniu czy W-awie i zmienili wszystko w tym mdłym lokalu. porażka

 
madapi
2010-07-19
porażka

Polecam o ile ktoś lubi saunę, temperatura w środku przewyższa tę na zewnątrz chyba o 10 stopni, czas najwyższy zainwestowć w taki wynalazek, który nosi naze klimatyzacja (bądź usunąć z okien misternie udrapowane szmaty i po prostu otworzyć okna). Do tego średnio uprzejmna pseudoselekcja. Mi sie nie podobało!

 
K.
2010-05-26
godziny!

Aha, tylko godziny otwarcia podane tutaj są nieaktualne, bo teraz lokal jest czynny tylko w piątki i soboty, a więc odbywają się jedynie imprezy weekendowe. W pozostałe dni nieczynny!

 
K.
2010-05-26
Najlepszy klub w Olsztynie!

Jeśli macie dość przepychania się między niewyżytymi studentami pierwszego roku (Novo!) oraz otoczenia dresów (Impuls!), to Eufouria jest na to najlepszym rozwiązaniem! Klub na poziomie. Wstęp kosztuje 10 zł, ale warto wydać kilka zł więcej i spędzić miło wieczór w lokalu z klasą. Na uznanie zasługuje także fakt, że co tydzień organizowany jest inny wieczór tematyczny, co stanowi dodatkową atrakcję. No i oczywiście super, że impreza odbywa się na trzech poziomach. Gdy muzyka na jednym z nich akurat Ci nie odpowiada, pozostają jeszcze 2 inne. To prawie tak, jakby być w 3 klubach naraz, a więc 10 zł to chyba jednak nie tak dużo. Zapraszam wszystkich do Eufourii! :)

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama