Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Klub Impuls

Adres:ul. Prosta 38 Miasto: Olsztyn Tel:+48895270368, +48502347275


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 7.88 / 10
Wygląd:7.88
Muzyka:8.12
Klimat:7.65

Imprezy cykliczne


Studencka Integracja
(każdy czwartek)
start: 20:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Secret
2017-11-06
Kradzież...............

Nie zostawiajcie w szatni drogocennej odzieży. Może zniknąć!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Olsztynianin
2017-03-19
Najgorszy klub w olsztynie

Ten klub śmiało można ocenić jako najgorszy w Olsztynie. Odpowiednia nazwa dla niego to speluno:) Syf, pobite płytki w wc, powyrywane elementy armatury, kiepska muzyka, hehe no i śmieszna ochrona stojąca niczym kasjerki ze stonki na wejściu:p Swoją drogą czy pobierając opłatę za wejście nie powinno otrzymać się za to paragonu? Myślę że powinien to rozpatrzyć US:P Szczerze nie polecam, a studentów zachęcam do odwiedzania kortowskich klubów.

 
gość
2017-03-04
impuls=złodzieje

dziś ukradziono mi portfel w impulsie, natychmiast zgłosiłem to na policje i do ochrony, po zgłoszeniu na policje portfel magicznie znalazł się za barem i mi go oddano. Impulst zaczyna robić biznes jak cocomo

 
b1
2016-07-06
Czy to lokal czy mordownia

w dniu 01/02.07.2016r zostali pobici młodzi ludzie przez ochronę tego lokalu. Abstrahując od tego, o co poszło ochrona nigdy nawet wobec awanturujących się klientów (a z informacji wynika ze to kto inny rozpoczął awanturę a oberwało się niewinnym młodym ludziom) nie ma prawa nadużywać siły, co niestety w tym przypadku było nadużyte i to bardzo.Tak to zachowuje się tylko dzicz a nie nazwana szumnie ochrona.Użycie bezpodstawne siły fizycznej i gazu świadczy o braku profesjonalizmu w działaniu ochrony oraz potrzebie zwierzęcego wyżycia się ochroniarzy.Nic nie przemawia pozytywnego za działania ochrony i raczej nie polecam tego lokalu ludziom którzy chcą spokojnie i zdrowo wrócić do domu. Zostaje tylko nadzieja ze pseudo ochrona zostanie należycie ukarana za swe postępowania przez policję i prokuraturę gdzie toczą się sprawy tego chamskiego i bestialskiego pobicia młodych ludzi przez ochronę tego lokalu.

 
Anty
2016-06-25
Face Club to dno

Face Club w Olsztynie tylko na początku był dobrym klubem Z biegiem lat jest tam coraz gorzej Napompowani czym tylko się da pseudo ochroniarze,którzy zamiast pilnować porządku to ślinią się na plastikowe lale Za barem stoją jakieś wytapetowane jak elewacja Pałacu kultury laski,które nazywają barmankami Większość ludzi,która tam przychodzi to zwykłe niedorozwoje,którzy nie powinni być nigdzie wpuszczani,nawet do obory Brak jakiejkolwiek selekcji Wpuszczają jak leci,aby tylko zarobić Ścisk niemiłosierny Nie można spokojnie napić się ani potańczyć,bo wiecznie ktoś cię trąca O skorzystaniu z toalety często można pomarzyć A jak się już uda,to panuje tam większy syf niż w oborze Jedyne co dobrze to muzyka jaką puszczają

 
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama