Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Marii Rodziewiczówny 8
Tel:+48895128110
Miasto:Olsztyn

Godziny otwarcia:codziennie od 15:00 do 2:00

Indygo Drink Bar - dodaj opinię

Olsztyn

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

starówkowicz
2012-02-11
:)

polecam

pepe
2010-07-17
lokal już nie istnieje

Lokal o tej nazwie już nie istnieje. Teraz w tym miejscu jest 'stary zaułek'

MIKO
2010-05-29
nie polecam

Witam, Dziś miałem przyjemność pochodzić troszku po olsztyńskich lokalach. I jakoś tak padło, że przysiadłem na najdłuższą chwilę w INDYGO w Olsztynie. Niestety, nie polecam tego miejsca chodź klimat bardzo fajny! Pomimo bardzo miłej atmosfery moje wątpliwości wzbudziła obsługa oraz toaleta. W toalecie brak papieru, pełno moczu i kału na toalecie! To jeszcze ‘Pikuś”, ale jeżeli chodzi o cenę piwa w lokalu. To nie wiem czy to normalna cena czy tylko wymysł obsługi, która chce dorobić na lewo. Kiedy przyszło do płacenia do rachunku - kelner powiedział, że trzeba zapłacić ponad 8 złotych za normalne piwo, bez dodatków! W końcu po wielkich bulach cena piwo z nalewaka została obniżona do ok. 7 złotych. To po prostu skandal. nie widziałem ile wynosi cena w karcie, ale 8 zł to już lekka przesada. Także zapraszam do innych lokali w Olsztynie bo INDYGO na pewno przysporzy niezłego bólu głowy przy płaceniu rachunku. W Warszawie czy Wrocławiu cena piwa wynosi ok. 6-7 zł., a nie 8 zł.!

ziemniak
2010-03-05
Dobry klimat

Bardzo klimatyczne miejsce - delikatna muza w tle. Dużo przestrzeni, dobra obsługa i dobra kawa. Alko też serwują. Dla tych, którzy lubią chillout.

ja
2010-01-23
beznadzieja

Bylismy na Sylwestra pierwszy i ostatni raz,porażka!

dziwna
2009-10-10
Słuszne miejsce

Ładnie i czysto, dobra obsługa :) Poza tym to jedno z niewielu miejsc w Olsztynie którymi można się pochwalić.

Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama