Koncert
Grzegorz Turnau - Znów wędrujemy LIVE

Grzegorz Turnau - Znów wędrujemy LIVE

  • 2022-10-30, , godzina 19:00
  • 100.00zł
  • Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego, ul. B.Głowackiego 1, Olsztyn

Wystąpili

Opis

Grzegorz Turnau obchodzi w 2022 roku swoje 55 urodziny. Jeden z największych, polskich wykonawców poezji śpiewanej postanowił celebrować ten czas w jedyny, właściwy sposób - podczas koncertów i spotkań z ukochaną publicznością.

,,Znów wędrujemy Live" to podróż szlakiem wszystkich albumów Grzegorza, któremu towarzyszą od lat znakomici, wędrowni muzykanci. Można liczyć na niezapowiedzianych gości i nowe piosenki. Istotna jest jednak przede wszystkim okazja do spotkania z wokalistą, kompozytorem i pianistą -- Grzegorzem Turnauem -- w jego -- być może -- najwyższej życiowej formie.

Koncerty Grzegorza Turnau w 2022 roku

Podczas trasy koncertowej artysta odwiedzi największe sale w Polsce. Grzegorz Turnau zaśpiewa piosenki zarówno z ostatniej płyty pt. ,,Bedford School", jak również nowości i stare, niezapomniane piosenki ze swojego repertuaru.

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Miuosh & Natalia Kukulska prezentują nowy klip "Korzenie i skrzydła" [WIDEO]

"Korzenie i skrzydła" - to hymn, który wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!