Koncert
Ich Troje - jubileusz 25-lecie

Ich Troje - jubileusz 25-lecie

  • 2022-08-31, , godzina 19:00
  • 49 zł (25-lecie Ich Troje - 1995 - 2020)
  • Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie, Olsztyn

Bilety

Opis

Zapraszamy na jubileuszowe koncerty Ich Troje! Zespół obchodzi 25-lecie istnienia. Świętuj z nami podczas koncertów na żywo! Ich Troje bilety na jubileusz 25-lecia już dostępne.

Zasady bezpieczeństwa

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją reżimu sanitarnego dotyczącego koncertu. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa podczas jej trwania.  Nie zapewniamy maseczek - Maseczki należy przynieść ze sobą.

Ich Troje bilety

  • Bilety Sponsor Package (First Class) Bilet gwarantuje najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie spotkanie z Artystami  i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma płytę Artysty. 
  • Bilety Vip Backstage Pass (Business) Bilet umożliwia spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia**. 

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 

 

**Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu. Zdjęcie będzie do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Ich Troje koncerty

  • Mrągowo - 20.08.2021, Amfiteatr Mrągowo | zmiana daty na 2022 rok, więcej info wkrótce
  • Olsztyn - 31.08.2022, Amfiteatr im. Czesława Niemena | przeniesiony z 31.08.2021

 

Tej trójki nie trzeba nikomu przedstawiać. Charyzmatyczny Michał, Jacek - człowiek orkiestra i młodziutka, przepięknie śpiewająca wokalistka. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedali około 12 milionów krążków.

 

Michał Wiśniewski skutecznie dba o to, by koncerty Ich Troje były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz! 

 

Tym razem też będą zaskakiwać. Podczas koncertu Ich Troje usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak ,,Powiedz", ,,A wszystko to...", ,,Zawsze z Tobą chciałbym być", ,,Wypijmy za to!", ,,Babski Świat", ,,Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych.

 

Każdy utwór wzbogacono unikalnymi strojami, zapierającymi dech rekwizytami i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. Nie możecie tego przegapić!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ich Troje - jubileusz 25-lecie "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Olsztyn, koncerty Olsztyn na dziś, koncerty Olsztyn jutro, koncerty Olsztyn w tym tygodniu, koncerty Olsztyn na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Viki Gabor prezentuje nowy singiel "Toxic Love" [WIDEO]

Viki Gabor sięga do swoich muzycznych korzeni.

Piosenki na święta
Top 10 najpopularniejszych świątecznych piosenek

Jakich piosenek posłuchać na święta?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!