BRANŻE
ID:243312

Przedstawiciel handlowy ds. zakupu zbóż

Numer referencyjny: a0t5800000ZsmGvAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Olsztyn

Data publikacji: 2018-10-24

Branża: Sprzedaż, Rolnictwo / Ochrona środowiska

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:
  • pozyskiwanie zbóż od gospodarstw rolnych i podmiotów skupowych w regionie podległego terenu (województwo warmińsko-mazurskie),
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • analiza sytuacji na rynku zbóż,
  • prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacja warunków skupu,
  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w branży w agro (branża paszowa, rolnictwo lub pokrewne),
  • wykształcenie wyższe - mile widziane z sektora rolniczego,
  • dobra znajomość lokalnego rynku producentów zbóż,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • zorientowanie na budowanie długofalowych relacji z klientami.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w polskim oddziale zagranicznej firmy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze (brak systemu premiowego),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dużą swobodę w działaniu oraz przestrzeń do realizacji własnych pomysłów na rozwój podległego terenu,
  • niezbędne do wykonywania pracy narzędzia pracy w postaci telefonu, komputera oraz samochodu służbowego.

Obowiązki:pozyskiwanie zbóż od gospodarstw rolnych i podmiotów skupowych w regionie podległego terenu (województwo warmińsko-mazurskie),
utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
analiza sytuacji na rynku zbóż,
prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacja warunków skupu,
reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań.

Wymagania:min. 2-letnie doświadczenie w branży w agro (branża paszowa, rolnictwo lub pokrewne),
wykształcenie wyższe - mile widziane z sektora rolniczego,
dobra znajomość lokalnego rynku producentów zbóż,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy własnej,
zorientowanie na budowanie długofalowych relacji z klientami.

Oferujemy:zatrudnienie w polskim oddziale zagranicznej firmy,
konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze (brak systemu premiowego),
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
dużą swobodę w działaniu oraz przestrzeń do realizacji własnych pomysłów na rozwój podległego terenu,
niezbędne do wykonywania pracy narzędzia pracy w postaci telefonu, komputera oraz samochodu służbowego.