Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
26. Finał WOŚP 2018 w Olsztynie - program

26. Finał WOŚP 2018 w Olsztynie - program

  • 2018-01-14
  • Olsztyn

Opis

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 - program w Olsztynie

Koncert główny

Jak co roku głównym miejscem "orkiestrowego" spotkania zostało olsztyńskie Stare miasto, gdzie będzie można posłuchać m.in. zespołów Manchester, GUZIK, Brzoza Kabaret Band, Po Godzinach oraz wokalistki Sary Szymczak. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17:00. Tradycyjnie o 20:00 wszyscy uczestnicy wezmą udział w puszczaniu światełka do nieba. 

Imprezy towarzyszące

W czasie 26. Finału WOŚP odbędzie się wyjątkowa akcja "...to jak, pomożecie?", czyli okazja do przejażdżki zabytkowymi samochdami. Starych pojazdów nie zabraknie, a będą to m.in.: Fiat 125 p, Żuk, Trabant, Fiat 126 p, motocykl Ural. Wydarzenie będzie miało miejsce na Starówce, w godzinach od 11:00 do 17:00. 

Wiele atrakcji przygotowały również Centrum Handlowe Aura i Galeria Warmińska. Będzie można wziąć udział w zorganizowanych zajęciach, których głównym założeniem jest aktywność fizyczna. Jest to również okazja do skorzystania z porad dietetycznych oraz fizjoterapeutycznych.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2018 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Olsztynie?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry w Olsztynie.

Gramy z Wami kolejny rok!

Mapa

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe