Aktualności - Juwenalia

Igo wystąpi na Scenie Głównej Kortowiady 2023 [WIDEO]

2023-01-24 14:39:53 | Olsztyn

Oczekiwanie na kosmiczną Kortowiadę skraca się z każdym tygodniem. Jego przyjemnym elementem jest z całą pewnością regularne ogłaszanie artystów, którzy wystąpią na Scenie Głównej podczas wydarzenia. W ramach 62. edycji olsztyńskich juwenaliów na Plaży Kortowskiej odbędzie się aż 15 koncertów. Dziś do grona artystów Kortowiady 2023 dołączył Igo! Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich wokalistów w Polsce.

O artyście: 

W 2009 roku założył rockowy zespół Clock Machine, publiczności dał się poznać także jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. Po wielu latach na scenie muzyk podjął decyzję o ponownym debiucie, tym razem jako solowy artysta – owocem pracy był wydany w listopadzie 2022 roku album „IGO”, który stanowi 10 longplay w karierze wokalisty. Wystąpił na wielu polskich festiwalach i współpracował z takimi artystami, jak Mrozu, Sokół czy Miuosh.

O wydarzeniu: 

Do tej pory organizatorzy potwierdzili obecność 6 wykonawców – olsztyńskie juwenalia 2023 uświetni swoim występem Oki, Michał Szczygieł, bryska, Gibbs, Pezet oraz Igo. Kolejne karty zostaną odsłonięte tradycyjnie w przyszły wtorek, 31 stycznia.

Przypominamy, że Kortowiada potrwa od 24 do 27 maja, a koncerty będą odbywały się od 25 do 27 maja. Karnety na wydarzenie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej tego festiwalu studenckiego, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl. Sprzedaż biletów jednodniowych ruszy 28 marca.

Sponsorem głównym Kortowiady jest Perła – Browary Lubelskie.

ip
Fot: materiały prasowe

Słowa kluczowe: Kortowiada 2023, Kortowiada, Juwenalia, Juwenalia 2023, Muzyka, Studenci, Studia, IGO
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Błażej Król wystąpi podczas Kortowiady 2023 [WIDEO] Olsztyn

Zgodnie z tradycją organizatorzy Kortowiady ogłaszają następnego artystę.

Igo wystąpi na Scenie Głównej Kortowiady 2023 [WIDEO] Olsztyn

Znamy kolejnego artystę Kortowiady 2023

Pezet wystąpi na Scenie Głównej Kortowiady 2023 [WIDEO] Olsztyn

Kortowiada 2023, czyli kolejna edycja niezwykłego festiwalu studenckiego odbędzie się pod koniec maja 2023.

Polecamy
koncerty juwenaliowe
Jak kupić online bilet na imprezę?

Sprawdźcie, gdzie i jak kupić bilety na nadchodzące koncerty!

sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

Ostatnio dodane
Błażej Król wystąpi podczas Kortowiady 2023 [WIDEO] Olsztyn

Zgodnie z tradycją organizatorzy Kortowiady ogłaszają następnego artystę.

Igo wystąpi na Scenie Głównej Kortowiady 2023 [WIDEO] Olsztyn

Znamy kolejnego artystę Kortowiady 2023

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.