Koncert juwenaliowy
Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Namiot Disco Polo

Juwenalia Olsztyńskie Kortowiada 2017: Namiot Disco Polo

  • 2017-05-18
  • Namiot przy Plaży Kortowskiej, Olsztyn

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

Opis

W tym roku Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM przygotowała dla Was niesamowitą imprezę. Mowa tutaj o czwartkowym Kortowiadowym Namiocie Disco Polo, który od kilku lat cieszy się niezwykłą popularnością. Disco Polo to muzyka, przy której każdy dobrze się bawi (a ponoć nikt tego nie słucha!).  Na scenie zobaczymy najlepszych wykonawców polskiej sceny disco.

Można do nich zaliczyć zespół, który nie dawno zadebiutował hitem „Perfekcyjna” oraz „Moja Ex” - mowa o POWER BOY. Z kolei zespół CLIVER znany jest z takich przebojów jak ,,Zaufaj Mi”, „Daj mi buzi mała” czy też „Ile mam czekać”.  Kolejnyąekipą o oryginalnym stylu  jest zespół LOVERBOY, znany z utworów: „Zróbmy sobie fotę”, „Grzejesz mnie” czy też „Smakowita” .

Ich utwory znają już chyba wszyscy. Mowa o formacji DEFIS.  Mają na koncie takie przeboje jak: „Wciąż o Tobie mam sny", „To złamane serce", „Niespotykany kolor" czy „Jeden gest”. Na największych juwenaliach w Polsce nie może zabraknąć zespołu PLAYBOYS. Grupa wydała mnóstwo singli, z których najsławniejsze to: „Lejde", „Tylko Ty" oraz „Zwariowałem”.

Fot: Zdjęcie wykonane przez Media Team Kortowiady 2017

Ostatnio dodane
Kortowiada 2020 - dzień 1. juwenaliów online w Olsztynie Olsztyn

Olsztyńskie juwenalia mówią "nie" koronawirusowi!

Kortowiada 2020 - koszulka już w sprzedaży! Olsztyn

Koszulka Kortowiada 2020 nie tylko wygląda świetnie, ale też będzie uprawniać do zniżki na bilety na wydarzenia towarzyszące.

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.