Internet - Technologie

Internet dla studenta? Tylko z UPC!

Internet dla studenta

2018-06-28 09:59:34 | Olsztyn

“Szanuj swoich rodziców! Oni skończyli szkołę i studia bez internetu!” - takie stwierdzenie krąży od jakiegoś czasu w sieci. Humorystyczne, ale jakie prawdziwe! Dzisiejsi studenci z internetu korzystają niemal cały czas, zarówno do nauki, jak i rozrywki. Przed egzaminem skany stron książek czy zeszytów kolegów, a w wolnych chwilach gry on-line i seriale - to rzeczywistość współczesnego żaka. Dlatego właśnie wybrane dla nich łącze powinno być idealnie dopasowane do ich potrzeb. Ale czy takie istnieje? Sprawdź, jak wybrać najlepszy internet dla studenta!

młodzi ludzie przy laptopie

Internet dla studentów - czyli jaki?

Wybór odpowiedniego internetu dla studenta wcale nie jest prostym zadaniem! Musi on bowiem łączyć w sobie kilka cech, które pozornie trudno znaleźć w jednej ofercie. Przede wszystkim musi być ekonomiczny. Nawet jeśli historie o studentach, żywiących się jedynie suchym chlebem, są mocno przesadzone, większość z nich uważnie musi patrzeć na swoje wydatki. Wysoka opłata za internet wydaje się więc zbędnym luksusem. Jednak przy tym łącze musi być szybkie i stabilne. Niekiedy dostęp do sieci decyduje o “być albo nie być” na uczelni! Chyba każdy znalazł się kiedyś w sytuacji, gdy musiał nauczyć się na egzamin czy zaliczenie na ostatnią chwilę. Dość częsta jest również sytuacja, gdy w ostatnim momencie student pobiera z sieci materiały… Co się stanie, jeśli przez słabe łącze tego nie zrobi?

Dobry internet dla studenta nie powinien również zakładać długoterminowej umowy. Bo jaką młody żak ma pewność, że zostanie w tym samym pokoju przez 2 kolejne lata? Dlatego najlepszym wyjściem są umowy krótkoterminowe. W odpowiedzi na tę potrzebę niektórzy dostawcy zdecydowali się nawet wprowadzić specjalną ofertę dla studentów. Co roku pojawia się m.in. oferta dla studenta UPC, która zakłada podpisanie umowy obowiązującej do końca czerwca, gdy studenci opuszczają już mury uczelni i często rozpoczynają błogie, wakacyjne lenistwo. A jeśli wtedy wrócą do rodzinnego domu, po co mają płacić za internet?

Internet dla studenta… i nie tylko!

Oferta dla studentów od UPC to doskonały wybór nie tylko dla młodych, uczących się na wyższych uczelniach osób. Interesuje Cię szybki internet UPC, krótki termin umowy i niska cena? Nie mogłeś lepiej trafić! Dostawca, jako jeden z nielicznych na rynku, nie wymaga od Ciebie statusu studenta! Młodszy czy starszy, studiujący czy pracujący - możesz mieć internet światłowodowy UPC https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ w atrakcyjnej cenie! Wystarczy tylko zamówić usługę i cieszyć się nieograniczonym dostępem do sieci! To doskonałe rozwiązanie m.in. dla osób, które myślą o przeprowadzce, a przy tym nie chcą wydać za dużo i marzą o długich wieczorach z największymi hitami kinowymi i najlepszymi serialami, które uwielbiają fani na całym świecie! Internet UPC możemy bowiem zamówić wraz z dostępem do platformy HBO GO! A może jesteś fanem sportu? Pakiety sportowe masz na wyciągnięcie ręki!

Internet dla studenta - co musisz zrobić, by go mieć?

Wiesz już, że oferta internetu dla studenta od UPC to doskonały wybór dla Ciebie? W takim razie nie wahaj się i zadzwoń albo zamów usługę przez internet! Przedstawiciel firmy może być u Ciebie już następnego dnia! Do podpisania umowy potrzebny będzie Twój dokument tożsamości - żadnej legitymacji studenckiej! Najpierw jednak upewnij się, że internet światłowodowy UPC ma zasięg również w Twoim miejscu zamieszkania. Sieć jest niezwykle szeroka, warto jednak wcześniej sprawdzić to na oficjalnej stronie dostawcy, by uniknąć przykrych rozczarowań.

Internet UPC dla studentów to w rzeczywistości fantastyczne rozwiązanie nie tylko dla nich. Ty również chcesz skorzystać z tej oferty, choć czasy studenckie są już dawno za Tobą? To propozycja również dla Ciebie! Zamów ją już dziś i ciesz się szybkim łączem za atrakcyjną cenę!

Artykuł Zewnętrzny

fot. . Monkey Business Images / https://www.shutterstock.com

Słowa kluczowe: internet, Olsztyn, tani internet
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
poradnik internetowego surfera
Czytaj, słuchaj, ucz się tanio - poradnik internetowego surfera

Kupując w sieci można w szybki i wygodny sposób zamówić najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji zaoszczędzić.

LinkedIn
Jak wyróżnić się na LinkedIn

Dla tych, którzy jeszcze nie mają profilu na LinkedIn, przygotowano krótki przewodnik.

Zobacz jakie nowości z tej okazji przygotowała firma.
20. urodziny Google. Zobacz ciekawostki o wyszukiwarce!

Zobacz, jakie nowości z tej okazji przygotowała firma!

Polecamy
20 najpopularrniejszych marek na Facebooku
20 najpopularrniejszych marek na Facebooku

Które marki cieszą się największym powodzeniem na Facebooku? Pierwsze miejsce nie powinno budzić żadnych wątpliwości.

Google  Zeitgeist 2012: Czego szukali Polacy?
Google Zeitgeist 2012: Czego szukali Polacy?

Google zaprezentowało Zeitgeist 2012, czyli doroczne podsumowanie haseł zyskujących na popularności w wyszukiwarce Google w Polsce.

Ostatnio dodane
poradnik internetowego surfera
Czytaj, słuchaj, ucz się tanio - poradnik internetowego surfera

Kupując w sieci można w szybki i wygodny sposób zamówić najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji zaoszczędzić.

LinkedIn
Jak wyróżnić się na LinkedIn

Dla tych, którzy jeszcze nie mają profilu na LinkedIn, przygotowano krótki przewodnik.