Aktualności - Juwenalia

Zmiany w line-upie tegorocznej Kortowiady [WIDEO]

2023-04-25 21:22:00 | Olsztyn

Nowy artysta w line-upie tegorocznej Kortowiady – Białas wystąpi w na Plaży Kortowskiej. Od wielu tygodni pojawiają się nowe informacje na temat 62. edycji juwenaliów olsztyńskich – zarówno te dotyczące koncertów na Scenie Głównej, jak i innych atrakcji, jakie czekać będą w Kortowie pod koniec maja. Organizatorzy poinformowali właśnie o zmianie w czwartkowym line-upie zbliżającej się Kortowiady 2023. 

O artyście: 

To jeden z najpopularniejszych raperów w kraju, żywa legenda sceny. Przez lata współpracował z całą plejadą gwiazd polskiego rapu, wydał wiele płyt, zarówno solowych, jak i we współpracy z innymi artystami. Styl wypracowany wieloletnią podziemną kampanią i graniczącym z pracoholizmem etosem pracy zaowocował wieloma wyróżnieniami. Jeden z założycieli SBM Label. Premierę jego najnowszego projektu, „Newcomer”, zapowiedzianego przez mocne maxisingle, zaplanowano na 28 kwietnia tego roku. Ze świeżym materiałem Białas odwiedzi Kortowo!

Na kortowiadowej scenie wystąpi 15 artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne. W czwartek wystąpi Zalia, bryska, Enej, Mrozu oraz Białas. W piątek zagra Michał Szczygieł, Błażej Król, Ralph Kaminski, White 2115 i Oki. Ostatniego dnia Kortowiady na Scenie Głównej publiczności zaprezentuje się Julia Rocka, Igo, Kult, Gibbs oraz Sarius. Informacje na temat koncertów oraz innych wydarzeń organizowanych w ramach olsztyńskich juwenaliów można znajdują się na oficjalnych profilach Kortowiady w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

ip
Fot: materiały prasowe

Słowa kluczowe: Kortowiada 2023, Kortowiada, Białas, Juwenalia, Juwenalia 2023, Muzyka, Studenci, Studia,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Włocławek zaprasza na Akademikalia 2023

Największa impreza studencka we Włocławku powraca w nowym stylu!

Juwenalia 2023
Juwenalia 2023: imprezy, których nie można ominąć!

Dowiedz się, jakie koncerty odbędą się z okazji tegorocznych Juwenaliów!

Polecamy
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Sokół kolejną gwiazdą Kortowiady 2022 Olsztyn

Kortowiada 2022 z koncertem hip-hopowego giganta

Polecamy
Ostatnio dodane
Włocławek zaprasza na Akademikalia 2023

Największa impreza studencka we Włocławku powraca w nowym stylu!